Oferta

Proponujemy Państwu usługi wydziału montażu o dużych możliwościach produkcyjnych w pomieszczeniach o znacznej kubaturze. Zadania realizujemy poprzez ogromne doświadczenie zatrudnionych monterów wspieranych przez grupę młodych entuzjastów.
Wydział posiada szereg stołów monterskich wyposażonych w instalacje elektryczną i pneumatyczną zakończoną wkrętakami Niemieckiej firmy „Debrag” o sile skręcenia od 0,2 Nm do 20 Nm, niezbędnych do montażu rożnego rodzaju podzespołów i wyrobów.
Posiadamy również stanowisko drukowania samoprzylepnych etykiet, wyposażone w urządzenia „Citizen” firmy „Etisoft”. Urządzenia te umożliwiają drukowanie etykiet o rożnych opisach i gabarytach niezbędnych do identyfikacji wszelkiego rodzaju wyrobów.
Wymieniona grupa monterów spełni Państwa wszelkie oczekiwania w możliwie najkrótszym czasie. Potrafimy w sposób natychmiastowy dopasować się do każdej potrzeby klienta. Korzystając z naszych usług będziecie Państwo należeć do klientów w pełni usatysfakcjonowanych.

Oferujemy wykonywanie detali metalowych technikami wykrawania, gięcia, przetłaczania, na prasach mechanicznych i pneumatycznych o sile nacisku w zakresie od 10 do 63 t. Datale mogą być wykonywane z taśm, pasów i blach o max grubości 3 mm i szerokości do 150 mm. Posiadamy również prasy do gięcia i nitowania styków elektrycznych bimetalowych o siłach nacisku od 0,5 do 6 t. Wykorzystujemy też w praktyce bębny gratujące i osełkujące detale w celu nadania im ostatecznych cech użytkowych.

Wykonujemy też zgrzewanie styków srebrnych z drutu o max średnicy fi 2,4 mm. Zgrzewarka ultradźwiękowa szwajcarskiej firmy WELDOMAT wykonująca operacje zgrzewania i zagławiania styków pozwala na zgrzewanie materiału srebrnego z podłożem z mosiądzu lub miedzi
Wykonujemy też regeneracje, naprawy i modernizacje używanych form wtryskowych i innych narzędzi specjalnych. W tym zakresie mamy bardzo duże doświadczenie, ponieważ od wielu lat realizujemy to z naszymi formami i tłocznikami, stale je modernizujemy i optymalizujemy, tak, aby pracowały automatycznie (bez udziału operatora), bardziej wydajnie z minimalną ilością odpadów. To samo możemy zrobić z Twoją starą formą wtryskową, zużytą i przestarzałą, doradzimy jak ją zmodernizować lub naprawić, tak aby produkowała dobrej jakości detale. Możemy obniżyć koszty produkcji i zwiększyć wydajność Twojego narzędzia. Prześlij nam zdjęcia, film, dokumentację lub po prostu dostarcz nam narzędzie a my przedstawimy Ci gotowe warianty modyfikacji i optymalizacji.