Oferta

S.I. “Spamel” posiadając wolne moce produkcyjne proponuje Państwu przystąpienie do współpracy w zakresie wtrysku.
Wydział Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych S.I. “Spamel” w Twardogórze od 1950 roku świadczy usługi z przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku ciśnieniowego.
Posiadamy doświadczenie w przetwarzaniu większości gatunków tworzyw sztucznych, takich jak różne gatunki ABS-u ,Poliamidu, Poliwęglanu, SAN-u PET-u, POM-u oraz PVC.

Większość naszych urządzeń jest sterowana numerycznie. Pracują one w pełnym cyklu automatycznym, gwarantując wysoką jakość i powtarzalność wyrobów ,oraz umożliwiają tworzenie protokołów kontroli jakości procesu.
Przy produkcji wyprasek wykorzystujemy nowoczesne wtryskarki firmy Arburg o sile zamykania 50 ton i objętości wtrysku od 49 do 200 cm3.. W naszym parku maszynowym posiadamy również wtryskarkę firmy Krauss Maffei o sile zamykania 160 ton i objętości wtrysku do 475 cm3.Posiadamy też wtryskarki firmy Pafal S.A na których można produkować małe detale o objętości wtrysku do 6,5 cm3.
Reasumując możemy produkować wypraski o objętości wtrysku od 6,5 do 475 cm3.

 

Posiadamy własna narzędziownie świadczącą usługi w zakresie wykonywania form, wykrojników i przyrządów na podstawie rysunku detalu, wzorca lub pomysłu klienta.
Każdy projekt realizowany jest przy ścisłej współpracy z klientem, dlatego mamy ciągła kontrole nad całym procesem we wszystkich jego stadiach. Począwszy od założeń konstrukcyjno- technologicznych, poprzez budowę, próby produkcyjne aź do momentu uruchomienia produkcji.
Po zakończeniu projektu budowy formy bądź po dostarczeniu przez Państwa własnej formy wykonujemy próby wtrysku a klient otrzymuje gotowe wypraski i detale wraz z kartą pomiarowa do oceny i akceptacji.
Końcowym dokumentem jest protokół zdawczo-odbiorczy.

Na życzenie klienta możemy wykonać produkcję seryjną gotowego wyrobu w dowolnej ilości, z dowolnego tworzywa sztucznego, w dowolnym kolorze.
Nasi klienci otrzymują od nas kompleksowe rozwiązania ich oczekiwań, co pozwala na szybkie i efektywne wprowadzenie nowego produktu na rynek.
Zapraszamy do współpracy i składania zapytań ofertowych, odpowiemy na pewno na każde z pełna rzetelnością i fachowością.

Maszyny wyposażone są w nowoczesny sprzęt peryferyjny. Do transportu i dozowania surowca stosujemy podajniki i dozowniki, a do odbioru detali transportery z separatorami wlewka lub robot.
Dysponujemy oprogramowaniem Moldex 3D z firmy GM System do symulacji wtrysku w celu doboru optymalnych parametrów przetwórstwa.
Działamy natychmiast po otrzymaniu zapytania od klienta, na bazie opisu, rysunku lub dokumentacji produktu..